|
|
... a vendégkönyvbe

... az útmutatóhoz

... a szülinapi dátum megadóhoz

... a chatre
   
... a galériába

... a köszönetmondáshoz

| | |
|

Ne másolj engedély
és kérés nélkül!!!
Biztos eszedbe jut neked is
valami jó...!!!

| | |
|
Fríz a pici paci:)
| | |
|
|
|
[3-1]
Ha van fríz lovad szerintemérdemes lenne erre e versenyre nevezned!

|
Szia Jessi szerintem jó az oldal de színesebb is lehetne és nem kell ennyi aranyos kép azt a pl.:galériába vagy pl.:aranyos képek című modulba is teheted!
Szerintem más annyira nem is kell kicsit ahogy már mondtam nagyon is tömör de ez nem baj de ha már van ien közvéleménykutatás beírtam!!!!
aí.:az akire mindig számíthatsz,és mindig megmondja a véleményét!!!
köszy,sya |
Közvéleménykutatás, avagy segíts a portálokon!
Kérlek, írd le, hogy szerinted mik a legfontosabbak egy G-portálos oldalon! Írjál 3 olyat, ami szerinted mindenképpen kell, és 2 olyat, ami semmiképpen sem szükséges egy honlapon!
És leírhatod véleményedet erről illetve a társoldalakról is!
Köszönettel:
Jessica |
[3-1]
| | |
|
|
|
2026. Június
| H | K | S | C | P | S | V | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 |
|
|
| | | |
|
Erre a címre küldjed óhajod, sóhajod, kérésed, kérdésed, hozzászólásog, ötleted: [email protected] Ez az én e-mail címem. (mármint a szerkesztőjé)

| | |
|
A hét vicce:
Két szauna beszélget:
- Téged miért dobtak ki?
- Gőzöm sincs...
| | |
|
|